14969 görüntülenme
Tehlikeli
51 yorum
Yorum yapın!
İstanbul Avrupa Yakası • Türkiye
Tehlikeli (38)
% 74,51
Güvenli (9)
% 17,65
Belirsiz (4)
% 7,84
02123929475 telefon numarası kime ait?

02123929475 numarası neden arıyor? Sizi arayan 0212 392 94 75 numara kime ait? +90 212 392 94 75 kimin veya hangi firmaya ait merak ediyor musunuz? Bu telefon numarasının okunuşu sıfır - iki yüz on iki - üç yüz doksan iki - doksan dört - yetmiş beş şeklindedir. +902123929475 İstanbul Avrupa Yakası numarası olan bu numara hakkında yorumları inceleyin ve sizi neden aradığı hakkında bilgi sahibi olun.

0(212) 392 94 75 numarası bugün 5 toplamda 14969 kişi tarafından sorgulandı.

Bu telefon numarası 51 yorum ve 5 üzerinden 1 yıldız almıştır. Bu sonuca göre Tehlikeli olarak kaydedilmiştir.

Güncel sorgulama tarihi ( )

Numaraya Ait Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu hakaret etmeden, kişisel bilgi paylaşmadan tüm detaylarıyla aktarın. *

Numaraya Ait Yorumlar

 • Tehlikeli

  muhtemelen teleon numarasının kullanımda olup olmadıgını anlamak için "siparişiniz teslim edilememiştir" ananosu içeren bir otomatik arama yapıyor şerefsizin evlatları. telefona cevap veriliyorsa satacaklar numarayı. it köpekten geçilmiyor ortalık.

 • Tehlikeli

  Bende bu numaradan arandım. telefon kapandı ben tekrar dönüş yaptım . 10 dakika müzik dinletip numaranız kayıtlı size dönücegiz dedi. merak ediyorum . ne gibi bir dolandırıcık bu .

 • Tehlikeli

  02123929475 SPAM!

 • Tehlikeli

  Dolandırıcı

 • Tehlikeli

  Ben bi sipariş vermediğim halde siparişiniz var diye arıyor oparatör sekreteri ve temsilciye bağlayacağız diyor bekletiyor.siparişiniz size ulaşamadı diyor .dolandırıcı bunlar.

 • Tehlikeli

  DOLANDIRICILAR. GERİ ARAMA YAPMAYIN.....

 • Tehlikeli

  Bizi de aradılar kargonuz var diye biz aradık sonra size dönüş yapacağız dediler bunlar dolandırıcı sanırım lütfen engelleyin

 • Tehlikeli

  Bu numaradan arandım ve adresinize kargonuz teslim edilemedi denildi,benim hiçbir siparişim olmadı oysaki,sonrada beni tlfda epey beklettiler ve TLF kapattım, dolandırıcılık olduğunu düşünüyorum

 • Belirsiz

  Telefonu kısaca çaldırıp kapatan numara. Muhtemelen geri dönüş yapılmasını amaçlıyor her kimse veya kimseler. (Ben dönüş yapmadım) Dolandırıcılık gibi vb durum sezerseniz, konuyla ilgili bulunduğunuz yer Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulunun, başvuru yapmak sadece bir dilekçenize bakar. Ayrıca, e-devlet üzerinden Ticari İleti Şikayet Sistemi üzerinden de şikayette bulunabilirsiniz. (Unutmayınız ki, sizden önce bu aramalara maruz kalanlar bu şikayeti yapsalardı, siz muhatap olmayacaktınız, siz şikayette bu vb eylemler yaşanmasın)

 • Tehlikeli

  tamam dolandıcı diyelim ama nasıl dolandıracaklar ne konuşuyolar nede bişey istiyolar mantığım almadı

 • Tehlikeli

  Önce çaldırıp kapatan, ardında da siparişiniz teslim edilemedi müşteri temsilcisine bağlıyoruz diye telefonda bekleten, ne olduğu belli olmayan ve muhtemelen dolandırıcılık kaynaklı numara.

 • Tehlikeli

  bence dolandırıcı

 • Tehlikeli

  ÇİÇEKSEPETİNDEN BUGUN GELECEK KARGOM VARDI BENİ BU NUMARADAN ARAYIP KARGONUZ ADRESE TESLİM EDİLEMEDİ DİYİP HEMEN TELEFON KAPANDI. BEN DE TELEFONU GERİ ARADIM KARGOMDA SIKINTI OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEREK. ÖNCE 2. SIRADASINIZ DEDİLER 2 DK İÇERİSİNDE 1.SIRADASINIZ DİYİP YARIM SAATE YAKIN BEKLETİLDİM. ŞÜPHELENEREK ARAŞTIRDIM BUNUN SORUNUCUNDA DOLANDIRICI OLDUKALRINA DAİR BİLGİYE ULAŞIP TELEFONU HEMEN KAPADIM.BİLGİNİZE TELEFONU AÇMAYIN VE ARAMAYIN. 0212 392 94 75

 • Tehlikeli

  (0212) 392 9475 numaralı telefondan aradılar ve hemen kapattılar. Daha sonra ben numaraya geri dönüş yaptım cep telefonu numaramı söylediler sipariş kargonuz adresinize ulaşılamadı dediler müşteri temsilcisine bağladılar yalnız ikinci sıradasınız dediler daha sonra birinci sıradasınız dekiler ama çok bekledim bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamadım. Benim hiç bir şekilde siparişim ve kargom olmadı. Bunlar tamamen bir dolandırıcı. Bu numaranın sahibi olduğu firma ve tüzel kişilerden davacıyım. Türk Telekom veya yargı bu numarayı takip edip ne faaliyette olduklarını bizlere bilgi verirlerse memnun olurum.

 • Tehlikeli

  dolandırıcı

Diğer Yorumlar

Son 24 saatte 5 kişi
bu numaraya baktı.