Telefon Numarası Kime Ait?
Aşağıdaki numara sorgulama bölümü kullanarak sizi arayan ve tanımadığınız numaların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.
444'lü Arama
Tehlikeli

27 Değerlendirme

Değerlendirme Yap
Güvenli (0)
% 0
Belirsiz (6)
% 22,22
Tehlikeli (21)
% 77,78

02162565932 telefon numarası kime ait?

02162565932 numarası neden arıyor? Sizi arayan 02162565932 numara kime ait? +902162565932 kimin veya hangi firmaya ait merak ediyor musunuz? 0216 256 59 32 İstanbul Anadolu Yakası numarası olan bu numara hakkında yorumları inceleyin ve sizi neden aradığı hakkı bilgi sahibi olun.

+90 (216) 256 59 32 numarası bugün 4 toplamda 8623 kişi tarafından sorgulandı.

Güncel sorgulama tarihi ( 29.07.2021 11:11:11 )

Paylaş

02162565932 Numarası Hakkındaki Yorumlar

Tehlikeli 2 ay önce

böyle numaraları Cimer'e ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na şikayet edin, şikayet arttıkça mücadele anlamlı bir noktaya ulaşacaktır.

Tehlikeli 2 ay önce

SABİT VE ANKESÖR ARAMASI SAKIN AÇMAYIN

Tehlikeli 3 ay önce

Ramazanda ar damarı çatlamış dolandırıcı yer cüceleri. Üçkuruş için vatandaşın canını yakıyorlar, adi herifler..! Bari bu mübarek günlerde utanın be haysiyetsizler !

Tehlikeli 3 ay önce

Dinsizliği ve dolandiriciları savunan zibidi, kesin Z kuşağıdır. Z kuşağının z'si, zibinin baş harfinden geliyor, zaten..

Tehlikeli 3 ay önce

Bir de forumda görüldüğü gibi; dolandırıcıları savunan, dinsizliği savunan, dinsiz olmayı insanlara kazık atmak zannedip bunu savunan, babası belirsiz kesme ayvancıklar var..! Oglm s***** olup gidin cehennemin dibine !

Belirsiz 3 ay önce

Seni s**** o*** ç*****

Tele Satış
Tehlikeli 3 ay önce

her gün arayıp rahatsız ediyorlar. üşenmeyin, e-devlet üzerinden ticaret bakanlığına şikayet edin. kimse şikayette bulunmadığı için aramaya devam ediyorlar. mesaj metni: internetsiz ev kalmasın diye, yeni abonelere özel fiber internet ayda sadece 49 lira yrarlanmak için 1 e basın

Tehlikeli 3 ay önce

İyi insan dolandıricı olmaz, bir inancı olan insan dolandıricı olmaz Sen sadece dinsiz değil, ayni zamands akılsizsin. Bir kanser filan olsan baslarsin; "allahım yardim et: diye. Sahtekar !

Belirsiz 3 ay önce

engellediğim halde sürekli arıyor...

Dolandırıcılık
Tehlikeli 3 ay önce

Asla açmayın, dolandırıcı.

Belirsiz 3 ay önce

Tanımıyorum kim bu numara.Biir hafta ara ile aradılar açmadım

Belirsiz 3 ay önce

Onları savunmuyorum. Bugün yine aradılar beni ve bu rahatsız edici. Tepkim dinsiz kelimesini hakaret olarak kullanmanızaydı. Rahatsız edici aramaların dindarlıkla veya dinsizlikle herhangi bir alakası yok, baskılanan azınlıklara saldırmak için fırsat aramayın. Dinsizin bir hakaret olmadığını unutmayın.

Tehlikeli 3 ay önce

Dinsiz isen, dolandiŕıcıları niye savunuyorsun? Müslumanlar için kutsal olan ramazan ayında adam kazıklamanın savunulacak tarafı yoktur !

Tehlikeli 3 ay önce

Bu numaraları engelleye engelleye bıkmadım. Mesai bittikten sonra arıyorlar. Arasınlar aradikça iyi dileklerimi iletiyorum O ....... B...... .ç.. .........

Belirsiz 3 ay önce

Dinsiz birisi olarak alttaki yorumculardan birinin utanç verici dilini kınıyorum. Dinsiz kelimesi bir hakaret değildir, öyle kullanmayın.

Tehlikeli 3 ay önce

Engelleseniz bile sesli mesaj bırakıyor açmayın hiç.

Dolandırıcılık
Tehlikeli 3 ay önce

Bu dolandırıcılar 'dinsiz' paçozlardır, bunlarla aynı dinden değiliz ! Şikayet etmek haricinde, bu dolandırıcı Nac numaralarıyla muhatap bile olmayın.. Arkadaşlar, patlamayın, sonra toplaması zor olur, neme lazım..

Tehlikeli 3 ay önce

Değersiz paçoz dolandırıcı tayfası. Bulaşık suyu kıvamındaki ahlaksiz zibidiler. Vatandaşı rahat bırakın. Zaten hayat zor ve pahalı, siz vatandaşin üç kuruş parasının peşindesiniz . Yuh sizin adamlığınıza, çarpılırsınız ...!

Tehlikeli 3 ay önce

Sayfada uygunsuz dolandırıcı var, yandan geç.. Dikkatli ol.

Tehlikeli 4 ay önce

Dolandırıcı olduğu çok belli olan değersiz zibidiler.. Uzak durun, muhatap olmayın..

Tehlikeli 4 ay önce

Tanımadığı insanları, kanunsuz şekilde bulduğu tel numaralarından arayıp rahatsız ederek suç işleyen, vatandaşın cebindeki üç kuruş paraya göz dikmiş dolandırıcılar.. Hiç bir insani değeri olmayan, toplum düşmanı tek hücreli yaratıklardan uzak durun!

Tehlikeli 4 ay önce

0850, 0212 ve 0216'lı numaralar artık güvenilmez dolandırıcılara ait numaralardır. Açmayın bile, çünkü kimse tanımadığı insanları durup dururken arayıp kıyak yapmaz ! Yemeyin, uyanık olun. Haklarınızı bilin, Nac isimli çakma-şirketi şikayet edin. Burası dingonun ahırı değil, burada hukuk var. Yeterli ve gerekli şikayetler sonucu bunlardan kurtulabiliriz..

Tehlikeli 4 ay önce

Çileden çıkartan dolandırici zibidileri.. Savcılığa bir dilekçe ile bildirin. Çakma sirketin adı; Nac 'mış..

Tehlikeli 4 ay önce

Tanımadığı insanları rahatsız ederek suç işleyen,kazıkçı dalavereci dolandırıcılar.. Dikkatli olun, patlamayın..!

Tehlikeli 4 ay önce

Cesareti olmayan, çaldir kapat yapan, veya banttan konuşarak kaziklamaya çalışan akılsız, edepsiz, insan olmayan, sürüngen böcek sürüsü. Bu böceklerin üstüne basıp geçin, cırk diye.. Veya Savcıliğa bildirin..

Belirsiz 4 ay önce

meçhul,gereksiz ve rahatsız edici.

Tehlikeli 4 ay önce

Dolandıricıdan uzak durun!

02162565932 Numarası Hakkındaki Yorum Yapın

Değerlendirme Puanı

Yorumunuz

Lütfen yorumunuzu hakaret etmeden, kişisel bilgi paylaşmadan tüm detaylarıyla aktarın. *
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu

Yorum Yaz
Son 24 saatte 4 kişi
bu numaraya baktı.