6612 görüntülenme
Tehlikeli
8 yorum
Yorum yapın!
Çağrı Merkezi • Türkiye
Tehlikeli (8)
% 100
Güvenli (0)
% 0
Belirsiz (0)
% 0
08504842611 telefon numarası kime ait?

08504842611 numarası neden arıyor? Sizi arayan 0850 484 26 11 numara kime ait? +90 850 484 26 11 kimin veya hangi firmaya ait merak ediyor musunuz? Bu telefon numarasının okunuşu sıfır - sekiz yüz elli - dört yüz seksen dört - yirmi altı - on bir şeklindedir. +908504842611 Çağrı Merkezi numarası olan bu numara hakkında yorumları inceleyin ve sizi neden aradığı hakkında bilgi sahibi olun.

0(850) 484 26 11 numarası bugün 1 toplamda 6612 kişi tarafından sorgulandı.

Bu telefon numarası 8 yorum ve 5 üzerinden 1 yıldız almıştır. Bu sonuca göre Tehlikeli olarak kaydedilmiştir.

Güncel sorgulama tarihi ( )

Numaraya Ait Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu hakaret etmeden, kişisel bilgi paylaşmadan tüm detaylarıyla aktarın. *

Numaraya Ait Yorumlar

 • Tehlikeli

  Bu türden numaralardan arandığımda meşgule alıyorum.Numarayi Google satırına kopyala yapıştır yapıp numara hakkında yazılan yorumları okuyorum.Bir kişinin "önce kendini tanit"söylemi gerçekten çok doğru.Banttan yayınla iş yürütmeye çalışıyorlar.Daha sonra numarayı engelliyorum fakat ne hikmetse kombinasyon olayıyla milyarlarca numara üretip gene arama şansına sahip oluyorlar.Engellemekten de usandım artık.Koklu bir çözüm gerek ama ne! 0850 li bütün numaraları engellemek lazım sanırım.Bunun başka yolu gözükmüyor.

 • Tehlikeli

  GENE DOLANDIRICILARA AİT TELEFON . BU MAL SAHTEKARLAR KISA YOLDAN PARA SAHİBİ OLMAK İÇİN HER TÜRLÜ MALOĞLU MALLIK YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR. TELEFONU AÇMAZSANIZ DA MESAJ BIRAKIYORLAR KEKOLAR. HİÇ MERAK EDİP DE MESAJI DİNLEME ZAHMETİNE GİRMEYİN PARANIZI BU MAL DOLANDIRICILARA KAPTIRMAYIN AMAN DİKKAT .....

 • Tehlikeli

  0850 484 26 11 gecesi yok gündüzü yok sürekli rahatsız ediyor bir şey lazımsa ben sizi bulurum merak etmeyin sonunda savcılığa dilekçe vereceğim taciz ediliyorum diye .

 • Tehlikeli

  Bilginiz ve onayiniz olmadan telefonunuza yapılan aramalar ve gönderilen sms'ler için, e-devlet'ten giriş yapıp "Ticari İleti Şikayet Sistemi" üzerinden şikayette bulunabilirsiniz. Yapılan arama içeriğinde dolandırıcılık vb suç unsurlarından şüpheleniyorsanız, tek bir dilekçe yazarak (Türk Ceza Kanunu md 157-158 ve ilgili maddelerden) bulunduğunuz yer Cumhuriyet Başsavcılığı'na veya en yakın karakola giderek başvuru yapabilirsiniz.(Unutmayiniz ki, sizden önce bu işbu hukuki yollara başvuranlar olsaydı, sizi kimse arayıp rahatsız edemeyecekti.Siz bu başvuruları yapın ki, hem kendiniz hem de sevdikleriniz bu vb aramalara maruz kalmasın)

 • Tehlikeli

  Sınırsız internet 74 tl diyerek konuya girip 1'e basın diyor. İyide önce bi tanışsaydık, kimsin nesin kısaca bahsetseydin be kardeş (: neyse engelleyin gitsin, merdiven altı pazarlamacı veya dolandırıcı

 • Tehlikeli

  her hafta en az br kez arıyor açmıyorum. ısrarla çaldııyor şimdi aradı 9 kez çaldırdı.

 • Tehlikeli
  Dolandırıcılık

  Vardiyalı çalışıyorum, hasta içi sabah uyumam lazım. Uykumu rezil ettiler. Başıma ağrı saplandı. Rehberimde kayıtlı olmayan hiç bir numaraya cevap vermiyorum ama telefon çalıncada uyandırıyor işte. Uykumuz rezil oluyor.

  • Cevap

   Telefonlarda rahatsız etme modu oluyor. Onu açıp sadece rehber aramalarını kabul et seçeneğini etkinleştir. O zaman sadece rehberdekiler arayınca çalıyor, rehber dışındakilerde sessiz oluyor telefon.

Son 24 saatte 1 kişi
bu numaraya baktı.