08507015598

Onaylı
Bugün 2 kişi görüntüledi
4308 görüntülenme
Tehlikeli
37 yorum
Yorum yapın!
Çağrı Merkezi • Türkiye
Tehlikeli (34)
% 91,89
Güvenli (1)
% 2,7
Belirsiz (2)
% 5,41
08507015598 telefon numarası kime ait?

08507015598 telefon numarası kime ait?

08507015598 numarası neden arıyor? Sizi arayan 0850 701 55 98 numara kime ait? +90 850 701 55 98 kimin veya hangi firmaya ait merak ediyor musunuz? Bu telefon numarasının okunuşu sıfır - sekiz yüz elli - yedi yüz bir - elli beş - doksan sekiz şeklindedir. +908507015598 Çağrı Merkezi numarası olan 08507015598 tarafından kullanılan bu numara hakkında yorumları inceleyin ve sizi neden aradığı hakkında bilgi sahibi olun.

0(850) 701 55 98 numarası bugün 2 toplamda 4308 kişi tarafından sorgulandı.

Bu telefon numarası 37 yorum ve 5 üzerinden 1 yıldız almıştır. Bu sonuca göre Tehlikeli olarak kaydedilmiştir.

Güncel sorgulama tarihi ( )

Numaraya Ait Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu hakaret etmeden, kişisel bilgi paylaşmadan tüm detaylarıyla aktarın. *

Numaraya Ait Yorumlar

 • Tehlikeli

  bu numaradan kod geldi haberim yok adıma bişi olursa iznim olmadan yapılmıştır bilginize

 • Tehlikeli

  BANADA KOD GELDİ TEKLİKELİ NUMARADIR NE KODU ALLAH BİLİR.

 • Tehlikeli

  Bu numara üzerinden kod geldi işlem bana ait değildir

 • Tehlikeli

  Bu numaradan kod geldi ben yapmadım kabul etmiyorum

 • Tehlikeli
  Dolandırıcılık

  Bu numara dolandırıcı ve payfix ile beraber çalışıyorlar hesabımdan 1000 tl çekildi üstüne payfix hesabıma bloke koydu

 • Güvenli
  Dolandırıcılık

  Bu numara üzerinden bir işlem yapmak isterken parazit bir şekilde aktivasyon kodu ile hesabımdan anlık 1000 tl resul mat payfix hesabına transfer yapıldı bunlarabunlara ulasabilirim

 • Tehlikeli

  Bu numaradan kod geldi ama ben yapmadım yapılan hiçbir işlem bana ait değildir

 • Tehlikeli

  Bu numaradan kod geldi ama ben yapmadım yapılan hiçbir işlem bana ait değildir

 • Tehlikeli

  Bana bu numaradan kod ben hiç birşeyden sorumlu değilim

 • Tehlikeli

  Bu numaradan kod geldi ama ben yapmadım yapılan hiçbir işlem bana ait değildir

 • Tehlikeli

  850 540 4625 numarasından; Your messenger verification code is nedemek olduğu bilmiyorum hala geliyor bilgim dışında kendi geliyor sildikçe geliyor savcılık devreye girsin. Iptal edilsin. Silinsin.

 • Tehlikeli

  850 540 4625 numarasından; Your messenger verification code is bilgim dışında hiç bir bilgim yok. Kendi gelip duruyo. 25 30 defa geldi hep sildim sildikçe yolladılar.

 • Tehlikeli

  Adli makamlara bildiricem ercüment av. 19.03.19-- doğumlu samsung markali. Telefonum dan bilgim dışında doğrula kodu alıyorum kod şifre iceriyor ve been hemen sildikce gelmeye devam ediyor.bu yazarken 15. Kere fazla geldi. Amaci ben buraya sikayet yazarken silmez orda bizde sistemde gecen sure vat galiba msj geldikten ne kadar bilmiyom. Demekki ekran goruntumu alabilen dogrulamayi. Aldigina gore telefonumu Sistemine girebilirler. Yoksa sildikce msj i 25 e yakin ust uste hemen sildikce niye alsınlar. Dogrulama kodunu telefonu kimse eline almadan yapabiliyosa özel canli görüntümude alip kullanabilir . Bu bir aciktir. Gerekirse hangi marka telefona geliyosa onun adina google adina devlette bole bir mahramiyet yoksa herkez sucludur. Ben bir talep oluşturmadim kayit aldim. Icin icinde savcida olsa tayip erdogan da olsa devlette olsa insanların bilgisi dışında izinsiz gizli doğrulama isteyemez. Şikâyet yazamıyorum . Ya doğrulamadan. Silmekten silmekten kayitada aldım. Bir tanesini. Bunların bu şikayetlerin bu num adresini herşey kayıtlı bukadar insanı merak ettirezsiniz..

 • Tehlikeli

  Doğrulama kodu geldiğinde hemen silin bir önceki şikayeti yazana kadar sayısız doğrulama geliyo. Şikâyet şimdi yazmaya devam ettikçe hala doğrulama geliyo kontrol ekranı görebiliyor lar almaları için. Ama saniyeler var herhalde msj geldikten sonra hemen silmediginiz taktirde. Süresini bilmiyorum. Alabiliyolar doğrulamayı. Inanin burda şikayet oluşturduğundan beri üst üste doğrulama kod geliyo hemen siliyom. Buraya donuyom dogrulama geliyo msj girip siliyom geri geliyo. Amacı yazarken msj okumucak yazmaya devam etcem. Kodu saniyeler sonra alcak.

 • Tehlikeli

  Bu numaradan doğrulama kod geldi. Hizli şekilde her defasında sildigim için. Hemen almadığınız için. Herşey da 4 defa geldi. Şikâyet edicem. Doğrulama gönderdiğinde göre ekranı görüp alabiliyosunuz. Şikayete gitmem yakındır neyin doğruladıysa. Bu şikayeti yazarken 3 kere geldi. 3 kere daha 2 kere daha. Şikayeti yazamıyorum. Yazıya devam etsin. Hemen silmesin. Diye. Şikâyet oluşturana kadar. En sonunda okuya bastım. Yanlışlıkla dogrulama. Aynı yerden. Yazamıyorum. Hâlâ doğrulama geliyo. Hizli hızlıca silin. Sayisi belli değil. Yazamıyorum hep doğrulama kodu geliyo .

Diğer Yorumlar